AGENCJA KONCERTOWO - WYDAWNICZA DELTA Chorzów 41-506 ul. Klonowa 8                                                                                                                            e-mail: delta@delta.art.pl
BETH HART (USA)
BETH HART (USA)

TUTAJ KUPISZ BILET NA KONCERT W WARSZAWIE!

 

UWAGA!!!! PŁATNOŚĆ PRZELEWEM ZA BILETY NA KONCERT WARSZAWSKI ZAREZERWOWANE W NASZYM SKLEPIE PRZYJMUJEMY TYLKO DO CZWARTKU 27 MARCA. PO TEJ DACIE MOŻLIWOŚĆ WYKUPU BILETÓW TYLKO BEZPOŚREDNIO PRZED KONCERTEM. KASA KLUBU PROXIMA CZYNNA BĘDZIE W DNIU KONCERTU OD GODZINY 18.30 - PŁATNOŚĆ TYLKO GOTÓWKĄ! 

 

 

PRZYDATNE INFORMACJE ORGANIZACYJNE
O KONCERTACH NA DOLE STRONY!  

 
Zadziorna barwa głosu, rockowy życiorys i kreatywne podejście do tworzenia muzyki - dzięki tym cechom od kilku lat jest o Beth Hart coraz głośniej. A ona dopiero się rozkręca! „Nieprzewidywalna, nieobliczalna, istne sceniczne zwierzę” - to tylko niektóre z określeń jakimi obdarzają ją recenzenci. Jej koncerty to wybuchowa mieszanka bluesa, rocka, muzyki gospel, oraz ocierających się o ambitniejszy pop ballad, które z powodzeniem mogłyby zawojować radiowe listy przebojów. Beth Hart to nie tylko niezwykle utalentowana wokalistka obdarzona niesamowitą barwą głosu, ale też multiinstrumentalistka i kompozytorka, oraz autorka tekstów - dramatycznych, bardzo osobistych, nierzadko opartych na jej własnym burzliwym życiorysie. 
 
 
Już jako czterolatka odkryła miłość do muzyki. Najpierw zgłębiała tajniki muzyki klasycznej, zachwycając się fortepianowymi dziełami Bacha, Mozarta i Beethovena, następnie odkrywając dorobek Etty James, Otisa Reddinga czy grupy Led Zeppelin. Przez skomplikowaną sytuację rodzinną - kiedy miała 5 lat jej ojciec trafił za kratki za handel narkotykami - bardzo szybko wpadła w nieodpowiednie towarzystwo i kłopoty. W wieku 11 lat była już uzależniona od alkoholu, a niedługo potem zaczęła eksperymentować z heroiną i innymi substancjami odurzającymi. 
 
Mimo, że chciała studiować śpiew i grę na wiolonczeli, nie potrafiła pogodzić udziału w konkursach dla młodych talentów z wymaganiami stawianymi przez liceum muzyczne. Zamiast tego wybrała praktyczną drogę nauki i założyła pierwszy zespół. Jej niespotykany talent zwrócił na siebie uwagę branży w osobie managera Davida Wolffa (odkrył m.in Cyndi Lauper). Dzięki jego staraniom swoją pierwszą płytę "Immortal" (1996) nagrała dla legendarnej Atlantic Records. Bardzo ciepło przyjęty debiut zaowocował 9-miesięczną trasą koncertową, w trakcie której powstał materiał na kolejne wydawnictwo, "Screaming for My Supper" (1999), z którego pochodzi jeden z jej większych hitów, autobiograficzna ballada L.A.Song (Out of This Town).


 
Niestety wraz ze wzrostem popularności Hart spotęgowały się też jej problemy z narkotykami, alkoholem, anoreksją, psychozą maniakalno-depresyjną i prawem (za podrabianie recept trafiła do więzienia). Z pomocą przyszedł jej ówczesny road manager, dzisiaj mąż artystki, Scott Guetzkow, dzięki któremu rozpoczęła długą i bolesną batalię z uzależnieniami i własną psychiką. Dzisiaj ma to już za sobą i może się w pełni koncentrować na tym, co jest dla niej najważniejsze – muzyce. Olbrzymi talent i iście rock'n'rollowy życiorys prowokują często porównania do Janis Joplin. Porównania, za którymi Hart zresztą nie za bardzo przepada. Mimo, iż zaśpiewała tytułową rolę w off-broadway'owym musicalu "Love, Janis", teraz woli pracować na własne nazwisko i uciekać przed zaszufladkowaniem. 
 
Ma na koncie osiem solowych płyt i dwa DVD, a często jest również zapraszana do współpracy z innymi artystami m.in. Slashem, Jeffem Beckiem czy Joe Bonamassą. Nagrana w duecie z tym ostatnim płyta "Don't Explain" nominowana została do Blues Music Awards (2012). Zachęceni sukcesem pierwszej wspólnej płyty kontynuowali współpracę rejestrując materiał na kolejny krążek "Seesaw" (premiera maj 2013), który przyniósł im nominację do prestiżowych nagród Grammy w kategorii bluesowej płyty roku.
 

 
Beth Hart w największej mierze skupia się jednak obecnie na koncertwaniu z własnym zespołem, promując po obydwu stronach Atlantyku swoją ostatnią autorską płytę studyjną "Bang Bang Boom Boom", która w Europie miała premierę 8 października 2012 roku.
 
Beth Hart - wokal, gitara akustyczna, instrumenty klawiszowe
Jon Nichols - gitara
PJ Barth - gitara
Bob Marinelli - gitara basowa
Bill Ransom - perkusja
 
 
 
 
 
DOTYCZY POLSKICH KONCERTÓW BETH HART! UWAGA! W związku z dużą ilości pojawiających się w sieci “dystrybutorów” oferujących bilety na koncerty Beth Hart informujemy, że JEDYNĄ OFICJALNĄ dystrybucję prowadzą strony www.delta.art.pl oraz www.ticketportal.pl. Biletów na koncert chorzowski już nie ma.
OFICJALNE CENY BILETÓW to 140 złotych (Warszawa). Na wszystkich autentycznych biletach podane są oryginalne ceny organizatora. Ostrzegamy przed witrynami, które oferują rzekomo wiarygodną sprzedaż biletów (na wyprzedane koncerty) w cenie 200, 270 złotych i więcej, a te ceny argumentują niebotycznymi kosztami przesyłki i dodatkowymi podatkami. 
Na koncerty Beth Hart w Polsce nie obowiązują bilety elektroniczne.
Nie przyjmujemy żadnych reklamacji na bilety zakupione w innych miejscach niż www.delta.art.pl i www.ticketportal.pl.
NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ OSZUSTOM!
Wszelkich informacji o biletach udzielają www.delta.art.pl oraz www.ticketportal.pl
 
otwarcie kas - godzina 18.30
otwarcie klubów - godzina 18.30
wejście na salę Warszawa - 18.30
wejście na salę Chorzów - 19.00
koncerty - godzina 20.00
planowany koniec koncertów - ok. godziny 22.00
 
Podczas koncertów obowiązuje regulamin obiektów. Osoby nie przestrzegające zasad bezpieczeństwa oraz łamiące regulamin będą wyprowadzane z koncertu. Prosimy, aby w czasie koncertu nie korzystać z otwartego ognia. Osoby nietrzeźwe oraz zachowujące się agresywnie nie będą wpuszczane na koncert. W trosce o wspólne bezpieczeństwo prosimy o stosowanie się do zaleceń służb porządkowych. Podczas koncertów obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów za wyjątkiem miejsc do tego przeznaczonych. 
 
FOTOGRAFOWANIE I FILMOWANIE 
W czasie koncertu fotografowanie dozwolone jest wyłącznie za zgodą organizatora i bez użycia lampy błyskowej. Podczas koncertu obowiązuje całkowity zakaz filmowania (nie dotyczy filmowania telefonami komórkowymi).
 
SPRZEDAŻ BILETÓW 
Chorzów: nie będzie sprzedaży biletów przed koncertem.
Warszawa: bilety w cenie 140 złotych będzie można kupować od godziny 18.30 w klubie Proxima. Płatność tylko gotówką!
 
* CHORZÓW - ORGANIZACJA SALI
Na parterze dostępne są jedynie miejsca stojące. Widzowie z biletami na miejsca na balkonie otrzymają dodatkowe opaski, dzięki którym będą mogli swobodnie przemieszczać się między holem a miejscem na balkonie. 
 
* CHORZÓW - OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE
Dla osób na wózkach inwalidzkich dostępne jest wejście bez konieczności pokonywania stopni bezpośrednio do Sali Widowiskowej po lewej stronie budynku. Chęć skorzystania z wejścia bocznego, prosimy o zgłoszenie przy wejściu głównym.
 
* CHORZÓW - PARKING
Dla widzów dostępny jest parking na zapleczu MDK Batory. Dojazd do parkingu od ul. Hutniczej. Polecamy również parkowanie wzdłuż ulic 16 lipca, Wrocławskiej i Dyrekcyjnej. ZOBACZ MAPKĘ!
 

 

Galeria
Video

Pobierz
 

 

ZASADY PRZYZNAWANIA AKREDYTACJI PRASOWYCH

 

1. Akredytacja może zostać przyznana jedynie dziennikarzom lub fotoreporterom, którzy wyślą wypełniony formularz na adres  delta@delta.art.pl do oraz biorą czynny udział w promocji imprezy. TUTAJ POBIERZ FORMULARZ!
2. Wysłanie formularza NIE JEST równoznaczne z OTRZYMANIEM akredytacji. 
3. Akredytacje udzialane są tylko redakcjom i dziennikarzom, którzy czynnie i z wyprzedzeniem włączali się w promocję koncertu (publikacje prasowe, wzmianki w serwisach społecznościowych, zamieszczanie banerów reklamowych, promocja na falach radiowych, tv, etc).
4. Akredytacje otrzymają jedynie ci dziennikarze i fotoreporterzy, którzy udokumentują swoje dotychczasowe publikacje związane z promocją koncertu, zgodne z deklaracją zawartą w formularzu, przysyłając materiały na adres delta@delta.art.pl najpóźniej do 15 marca. Wnioski akredytacyjne nie poparte takimi materiałami nie będą rozpatrywane.
5. Jedna redakcja może otrzymać maksymalnie jedną akredytację fotograficzną i jedną prasową na jeden koncert.
6. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc zastrzegamy sobie prawo do nieprzyznania akredytacji bez podania przyczyny.
7. Potwierdzenie przyznania akredytacji (lub informacja o odrzuceniu wniosku) zostanie przesłana na podany w formularzu adres e-mail do 21 marca.
8. Wszystkie zasady dotyczące rejestracji koncertu za pomocą narzędzi audiowizualnych oraz fotograficznych, zostaną przekazane akredytowanym fotoreporterom najpóźniej w dniu koncertu.
9. Wypełnienie formularza jest równoznaczne ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz ze zgodą na stosowanie się do zasad współpracy. 

 

Zobacz także
Najbliższe koncerty
strona główna    |    artyści    |    Koncerty    |    twój blues    |    kontakt
                Copyright © 2000 - 2014.   Agencja Koncertowo Wydawnicza Delta. Wszelkie prawa zastrzeżone.                               www.delta.art.pl    |   www.twojblues.com         top