JOE BONAMASSA

Joe Bonamassa, 14 maja 2020, Warszawa – Torwar: KONCERT ODWOŁANY

W związku z ograniczeniami dot. przekraczania granic Polski przez cudzoziemców (w tym obowiązku odbycia kwarantanny), a także zakazem organizacji imprez masowych, koncert Joe Bonamassy planowany na dzień 14 maja 2020 jest odwołany. 

Zwroty biletów będą realizowane przez oficjalnego dystrybutora biletów, sieć Ticketportal www.ticketportal.pl 

Zgodnie z obowiązującymi przepisami tzw. tarczy antykryzysowej* istnieje możliwość rozwiązania zawartej z dystrybutorem biletów, tj. SIECIĄ TICKETPORTAL, umowy i otrzymania zwrotu pieniędzy za zakupiony/e bilet(y). W świetle obowiązujących przepisów, w przypadku chęci skorzystania przez klienta z prawa do rozwiązania umowy, dystrybutor biletów jest zobowiązany zwrócić wpłacone mu przez klienta środki w terminie 180 dni od dnia skutecznego rozwiązania umowy, jednak Ticketportal dołoży wszelkich starań aby zwroty realizowane były w możliwie najkrótszym terminie

W przypadku woli rozwiązania umowy na wyżej wskazanych zasadach uprzejmie prosimy o kontakt bezpośrednio z oficjalnym dystrybutorem biletów, siecią Ticketportal, pod adresem: info@ticketportal.pl  

* art. 15zp ustawy z dnia 31.03.2020 o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw.

Warszawa, 30.04.2020

 

*     *     *     *     *

Joe Bonamassa jest jednym z najbardziej znanych współcześnie muzyków blues-rockowych. Był dwukrotny nominowany do nagrody Grammy oraz umieścił na pierwszym miejscu listy przebojów Billboardu aż 20 płyt… a ta liczba wciąż wzrasta!

Kariera pochodzącego z Nowego Jorku wirtuoza gitary rozpoczęła się od otwierania koncertów B.B. Kinga, co miało miejsce gdy Bonamassa miał zaledwie 12 lat. Od tamtego czasu dzielił sceny z artystami takimi jak Eric Clapton, Stephen Still, Derek Trucks, Warren Haynes, Buddy Guy, czy Steve Winwood. Bonamassa pokonał drogę od pozycji dziecięcej sensacji do gwiazdy światowego formatu — i nadal ewoluuje. 

W swojej dyskografii ma ponad 30 albumów studyjnych i koncertowych, nagranych m.in. w duecie z wokalistką Beth Hart, czy w ramach super grupy Black Country Communion. Jest płodnym kompozytorem, który nie ustaje w poszerzaniu swoich eklektycznych horyzontów muzycznych. Regularnie pojawia się na łamach i okładkach branżowych publikacji na całym świecie, począwszy od magazynów Esquire i Parade, poprzez the Rolling Stone i American Songwriter, a także Guitar Player, Acoustic Guitar, Vintage Guitar, czy Classic Rock.

Artysta jest entuzjastą występów na żywo, a jego koncerty są jedną z najważniejszych gałęzi jego działalności. W 2018 branżowy serwis Pollstar umieścił je w zestawieniu najbardziej dochodowej sprzedaży biletów na świecie na 49. miejscu. Występuje  w najbardziej kultowych obiektach koncertowych na całym świecie, jak m. in. Amfiteatr Red Rocks w Morrison, The Greek Theatre w Los Angeles, Ryman Auditorium w Nashville, The Royal Albert Hall w Londynie, Opera Wiedeńska, czy nowojorski Beacon Theater. Bonamassa koncertuje średnio 200 dni w roku, a kiedy nie jest na scenie, przebywa w studiu nagraniowym lub sali prób, zawsze w pełni angażując się w tworzenie najbardziej ambitnej, zróżnicowanej nowej muzyki, którą nieustannie dzieli się z publicznością i fanami.